Däckstolar 1900-talets slut

473960

DÄCKSTOLAR, 2 st, 1900-talets slut, med fotstöd, väderbitet trä, sitthöjd ca 32 cm

Bruksslitage.

Möbler, Stolar

Hylla 7

Däckstolar 1900-talets slut

Budhistorik (19 bud)
3375226
2 600
3375150
2 400
3375150
3371196
3371196
1 700

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer