Halvmånebord med klaff

473959

HALVMÅNEBORD med klaff, gustaviansk stil, 1800 talets slut, fanerad i mahogny, höjd 79, 52-104 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Halvmånebord med klaff

Budhistorik (26 bud)
3374700
4 400
3374697
4 200
3374699
3374697
3 800
3374698
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.