Armbandsur Certina

473956

CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 1980-tal, quartz, plexiglas, stavindex, datum, centrumsekund, refnr. 115919958, diameter 34 mm, svart läderarmband, i originaletui

Verket går ej vid inskrivningstillfället (batteri utgångent) SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, med gåvoinskription

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Armbandsur Certina

Budhistorik (16 bud)
3377428
3377406
3377401
1 900
3372953
1 800
3374664
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.