Robert Högfeldt oljemålning

473949

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Vinterlandskap, signerad R. Högfeldt, olja på panå, ca 33x41 cm

Fack 16

Robert Högfeldt oljemålning

Budhistorik (23 bud)
3374862
1 700
3374835
1 600
3374812
3374834
3374812
1 400

Slutpris SEK:
1 700
172 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.