Lennart Bender soffa

473944

LENNART BENDER, soffa, 1960-tal, för Ulferts i Tibro, skinnklädsel, lösa stoppade plymåer, sitthöjd ca 42, 220x70 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor, Design

Lennart Bender soffa

Budhistorik (15 bud)
3375236
4 200
3369183
3369183
3 400
3375213
3 200
3369183

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.