Figurin Gustav II Adolf

473936

FIGURIN, patinerad metall, troligtvis brons, 1900-tal, föreställande Gustav II Adolf, stensockel, höjd med sockel ca 30 cm

smärre slitage

Metall, Diverse

Figurin Gustav II Adolf

Budhistorik (12 bud)
3377662
3378753
750
3377662
700
3378218
650
3377662
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.