Figurin Gustav II Adolf

473936

FIGURIN, patinerad metall, troligtvis brons, 1900-tal, föreställande Gustav II Adolf, stensockel, höjd med sockel ca 30 cm

smärre slitage

Metall, Diverse

Figurin Gustav II Adolf

Budhistorik (12 bud)
3377662
3378753
750
3377662
700
3378218
650
3377662
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer