Kaffepana och Hämtare

473935

KAFFEPANNA, HÄMTARE med lock, koppar, 1800-tal, höjd ca 28-35 cm

Slitage, bucklor, lockknopp med skada

Diverse, Metall, Allmoge

Rum 7, Hylla 1

Kaffepana och Hämtare

Budhistorik (9 bud)
3378404
700
3378309
650
3378403
600
3378309
550
3378401
500

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.