Kaffepana och Hämtare

473935

KAFFEPANNA, HÄMTARE med lock, koppar, 1800-tal, höjd ca 28-35 cm

Slitage, bucklor, lockknopp med skada

Diverse, Metall, Allmoge

Rum 7, Hylla 1

Kaffepana och Hämtare

Budhistorik (9 bud)
3378404
700
3378309
650
3378403
600
3378309
550
3378401
500

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer