Tanka Tibet

473934

TANKA, Tibet, 1900-talets början, motiv av gudom, motivmått ca 31x24 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 2

Tanka Tibet

Budhistorik (33 bud)
3375076
3 400
3375052
3 200
3375075
3375052
2 800
3374584
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.