Kaffepanna koppar 1800-tal

473929

KAFFEPANNA, koppar, 1800-talets första hälft, med gåsbröst och mustachfärste, hänkel märkt "A", höjd ink. hänkel 30 cm

Diverse, Allmoge

Rum 7

Kaffepanna koppar 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

3376567
3376517

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.