Kaffepanna koppar 1800-tal

473929

KAFFEPANNA, koppar, 1800-talets första hälft, med gåsbröst och mustachfärste, hänkel märkt "A", höjd ink. hänkel 30 cm

Diverse, Allmoge

Rum 7

Kaffepanna koppar 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

3376567
3376517

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer