Bertil Öhlund oljemålning

473926

BERTIL ÖHLUND (1923-2003): Figurkomposition, signerad och daterad Bertil Öhlund -63, olja på duk, 65x92 cm

Fack 25

Bertil Öhlund oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3375061
700
3375058
650
3375049
600
3374951
550
3374935
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.