Byrå England

473899

BYRÅ 1800-tal, England, rikt skuren dekor, ball-n-clawfötter, mahognyfaner, höjd ca 80, 83x48, nyckel finns

Slitage, renoverad och kompletterad, omarbetad

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Byrå England

Budhistorik (1 bud)

3368118
2017-07-09 13:16:22
700

2017-07-14 kl 15:24
Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.