Matbord 1800-tal mahogny

473892

MATBORD, 1800-tal, fanerat i mahogny, på pelarfot, träskuren dekor, höjd 76, 106x134 cm, 3 betsade iläggsskivor ā 28 cm vardera

Ytskador

Möbler, Matbord

Rum 2

Matbord 1800-tal mahogny

Budhistorik (8 bud)
3375266
900
3375264
850
3375238
3373554
750
3373552
700

Slutpris SEK:
900
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer