Matbord 1800-tal mahogny

473892

MATBORD, 1800-tal, fanerat i mahogny, på pelarfot, träskuren dekor, höjd 76, 106x134 cm, 3 betsade iläggsskivor ā 28 cm vardera

Ytskador

Möbler, Matbord

Rum 2

Matbord 1800-tal mahogny

Budhistorik (8 bud)
3375266
900
3375264
850
3375238
3373554
750
3373552
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 108 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.