Ola Billgren och Louis Womack litografi

473889

OLA BILLGREN/LOUIS WOMACK: Komposition, signerad och daterad -69, numrerad 9/75, färglitografi, ca 40x54 cm

Fack 10

Budhistorik (12 bud)
3375399
750
3375230
700
3375381
700
3375230
650
3375219
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.