Lennart Rodhe

473888

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1970, med dedikation, färglitografi, bladmått ca 82x61 cm

Fack 9

Lennart Rodhe
Budhistorik (16 bud)
3375174
3375341
950
3375174
900
3375336
850
3375174

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.