Spegel 1800-tal

473887

SPEGEL, 1800-tal, fasettslipat glas, skuren genombruten dekor, 100x82 cm

Senare glas, skador

Speglar

Rum 6

Spegel 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
3375329
4 600
3375331
4 400
3375329
4 200
3375328
3375325
3 800

Slutpris SEK:
4 600
464 EUR, 551 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.