Charles Sjöholm oljemålning

473885

CHARLES SJÖHOLM (född 1933), Damer i rött, signerad Charles Sjöholm, olja på pannå, ca 46,5 x 38,5 cm

Fack 21

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3375334
3375322
3372320
3366089

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.