Spegel rokokostil

473878

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, rokokostil, förgyllt, dekor i pastellage, höjd ca 125x43 cm

Speglar

Rum 12

Spegel rokokostil

Budhistorik (21 bud)
3376031
1 600
3376026
3376026
1 300
3376030
3376026

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.