Skrivbord i jugend

473876

SKRIVBORD, omkring 1900, jugend, fanerat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 76, 111x62 cm

Delvis blekt skiva, smärre ytskador, nyckel saknas

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 22

Skrivbord i jugend

Budhistorik (7 bud)
3375440
1 800
3375437
1 300
3375436
3375435
650
3366705
600

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer