Stolar 4 st 1960-tal

473869

STOLAR, 4 st, 1960-tal, stomme i målad bok, ursprungligen med sitsar i flätat papperssnöre, enligt inköpta på 1965 på Nordiska Kompaniet, Stockholm, senare sadelgjord, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, 2 stolar med trasig sits

Möbler, Stolar

Hylla 9

Stolar 4 st 1960-tal

Budhistorik (2 bud)

3375350
3374002

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer