Andreas Eriksson oljemålning

473868

ANDREAS ERIKSSON (född 1975): "Screensaver (Clarion)", signerad och daterad a tergo Andreas Eriksson Dalagården 2002, olja på duk, ca 60x60 cm

Rum 2

Andreas Eriksson oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3378726
12 000
3378915
11 500
3378726
11 000
3378912
10 500
3378726
9 600

Slutpris SEK:
12 000
1 211 EUR, 1 438 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.