Andreas Eriksson oljemålning

473868

ANDREAS ERIKSSON (född 1975): "Screensaver (Clarion)", signerad och daterad a tergo Andreas Eriksson Dalagården 2002, olja på duk, ca 60x60 cm

Rum 2

Andreas Eriksson oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3378726
12 000
3378915
11 500
3378726
11 000
3378912
10 500
3378726
9 600

Slutpris SEK:
12 000
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer