Oidentifierad konstnär

473865

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Genremotiv, signerad B Luini, olja på pannå, ca 24x19 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 27

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (2 bud)

3374919
3374846

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.