Royal Copenhagen Blå Blomst kaffeservis

473860

ROYAL COPENHAGEN, Blå blomst, kaffeservis, 28 dlr, porslin, bestående av: 12 kaffekoppar med fat, 12 assietter, uppläggningsfat, gräddkanna, sockerskål med lock, tandpetarhållare

Bruksslitage, enstaka nagg kan förekomma

Keramik/Porslin

Monter 4

Budhistorik (13 bud)
3374686
900
3369860
850
3374685
3369860
750
3374619
700

Slutpris SEK:
900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer