Royal Copenhagen Blå Blomst kaffeservis

473860

ROYAL COPENHAGEN, Blå blomst, kaffeservis, 28 dlr, porslin, bestående av: 12 kaffekoppar med fat, 12 assietter, uppläggningsfat, gräddkanna, sockerskål med lock, tandpetarhållare

Bruksslitage, enstaka nagg kan förekomma

Keramik/Porslin

Monter 4

Budhistorik (13 bud)
3374686
900
3369860
850
3374685
3369860
750
3374619
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 108 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.