Strösked kaffesked Ryssland silver

473858

STRÖSKED, KAFFESKED, silver, Ryssland, 18/1900-tal, ströskeden med dekor av fågelklo, förgylld sked med niellodekor, längd 10,5 resp 16 cm, vikt ca 70 g

Strösked med monogram

Silver

Monter 3

Budhistorik (2 bud)

3386746
600
3384540
500

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.