Mosse Stoopendaal oljemålning

473857

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Räv i vinterlandskap, signerad Mosse Stoopendaal, olja på duk, ca 33x45,5 cm

Dubblerad, smärre retusch

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Mosse Stoopendaal oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3378858
5 200
3378664
5 000
3378663
3 600
3378662
3 400
3378661
3 200

Slutpris SEK:
5 200
525 EUR, 623 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.