Mosse Stoopendaal oljemålning

473857

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Räv i vinterlandskap, signerad Mosse Stoopendaal, olja på duk, ca 33x45,5 cm

Dubblerad, smärre retusch

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Mosse Stoopendaal oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3378858
5 200
3378664
5 000
3378663
3 600
3378662
3 400
3378661
3 200

Slutpris SEK:
5 200
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer