Mosse Stoopendaal oljemålning

473856

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Gråtrutar, signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1943, olja på duk, ca 46x55 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Mosse Stoopendaal oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3378952
6 000
3378666
5 000
3378665
4 200
3378056
3377904
3 800

Slutpris SEK:
6 000
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer