Arkivskåp

473853

ARKIVSKÅP, 1920/30-tal, rulljalusi med bakomvarande schatull samt hyllor, höjd ca 76, 92x36 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Arkivskåp

Budhistorik (3 bud)

3375181
3373892
3373481

Slutpris SEK:
40 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.