Josef Schibli

473852

JOSEF SCHIBLI (född 1925): "Kulturfragment 3", färglitografi, signerad, numrerad 13/175, ca 65x49 cm

Fack 26

Josef Schibli
Budhistorik (1 bud)

3365609
2017-07-07 15:58:55

2017-07-14 kl 20:09
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.