Taklampa bukett

473851

LJUSKRONA, metall, 1900-talets senare del, bukettformad med 8 stearinljusformade glödlampshållare, höjd ca 60, diameter 80 cm

Visst slitage, ljushållare med skador

Belysning, Taklampor

Rum 15

Taklampa bukett

Budhistorik (2 bud)

3374641
3370097

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.