Fåtölj 1950-tal

473849

FÅTÖLJ, Sverige, 1950-tal, mönstrad sammetsklädsel med ben i lackat trä, lös sittplymå, sitthöjd ca 38 cm

Visst slitage, dammar något

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtölj 1950-tal

Budhistorik (33 bud)
3375262
3 200
3374839
3375260
3374839
2 800
3371867
2 600

Slutpris SEK:
3 200
323 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.