Sideboard teak

473848

SIDEBOARD, teak, 1960-tal, dörrar samt lådor, bestickschatull, höjd ca 90, 170x42 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 14

Sideboard teak

Budhistorik (17 bud)
3375425
1 600
3375424
3375423
1 400
3375422
1 300
3375420

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.