Slaktbänk

473847

SLAKTBÄNK, industribord, 1900-talets första hälft, grov konstruktion i trä, höjd ca 81, 144x77 cm

Kraftigt slitage, patina

Möbler, Matbord

Rum 14

Slaktbänk

Budhistorik (15 bud)
3368785
3368784
950
3368783
900
3368782
850
3368781

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.