Håkan Rehnberg

473844

HÅKAN REHNBERG (född 1953): "Iliaden", 2 goaucher, 3 akvatint samt 1 blandteknik på papper i mapp, samtliga monogramsignerade, mått ca 54 x 36 cm, signerad på insida av mapp, numrerad 17/30, utgiven i Stockholm 1984

Håkan Rehnberg

Budhistorik (4 bud)

3374916
3373611
3370702
3364939

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer