Serveringsvagn

473839

SERVERINGSVAGN, teak, 1950-tal, stålstomme på hjultrissor, höjd ca 68, 50x42 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 1

Serveringsvagn

Budhistorik (4 bud)

3373055
3370316
3368935
3365966

Slutpris SEK:
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.