Oidentifierad konstnär oljemålning

473821

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Kvinnoporträtt, spännramen märkt 185 Coll. Alex. Bonet(?), olja på duk, ca 65x54 cm

Mindre retuscher

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 30

Budhistorik (2 bud)

3366727
700
3365046
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.