Såsskål Finland silver

473817

SÅSSKÅL, silver, Finland, 1850-tal, otydliga stämplar, höjd ca 10, diameter 15 cm, vikt ca 221 g

Gåvogravyr med datering 1867

Silver

Monter 3

Såsskål Finland silver

Budhistorik (2 bud)

3379329
3379327

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.