Såsskål Finland silver

Föregående | Översikt | Nästa

473817

SÅSSKÅL, silver, Finland, 1850-tal, otydliga stämplar, höjd ca 10, diameter 15 cm, vikt ca 221 g

Gåvogravyr med datering 1867

Silver

Monter 3

473817 - Såsskål Finland silver
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Såsskål Finland silver

Budhistorik (2 bud)

3379329
2017-07-18 00:21:19
3379327
2017-07-18 00:20:37

1 dag kvar
Avslutas: 2017-07-24 kl 18:00
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer