Soffa 1800-tal

473816

SOFFA, utdragbar, 1800-talets slut, skuren dekor, bemålad, höjd 97, 115x56 cm

Senare bemålad

Möbler, Soffor

Rum 15

Soffa 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
3369276
1 400
3369275
3369274
900
3365997
3365028

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.