Fotoram

473804

FOTORAM, omkring 1900, ståletsning, motiv av putto och blommor, höjd ca 33x23 cm

Slitage

Diverse

Fotoram

Budhistorik (10 bud)
3373286
700
3373285
650
3373284
600
3366048
550
3372963
550

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.