Armbandsur Certina

473801

CERTINA, armbandsur, 14 k guld, 1960-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, stavindex, centrumsekund, boettnr. 5109025 251784, cal. 25-36, diameter ca 32 mm

Verket går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, saknar armband, repor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Armbandsur Certina

Budhistorik (13 bud)
3373064
1 600
3368872
3367614
1 400
3367613
1 300
3367610

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.