Richard Ryan färgserigrafi

473795

RICHARD RYAN (född 1974): Hommage ā Basquiat, signerad och numrerad a tergo Ryan,44/140, färgserigrafi, 79x134 cm; oramad

Rum 9, Vagga 2

Richard Ryan färgserigrafi

Budhistorik (32 bud)
3373966
6 400
3373952
6 200
3373956
6 000
3373952
5 800
3373951
5 600

Slutpris SEK:
6 400
646 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.