Richard Ryan färgserigrafi

473795

RICHARD RYAN (född 1974): Hommage ā Basquiat, signerad och numrerad a tergo Ryan,44/140, färgserigrafi, 79x134 cm; oramad

Rum 9, Vagga 2

Richard Ryan färgserigrafi

Budhistorik (32 bud)
3373966
6 400
3373952
6 200
3373956
6 000
3373952
5 800
3373951
5 600

Slutpris SEK:
6 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer