Schackspel

473793

SCHACKSPEL, troligen Ryssland,1900-talets senare del, pjäser i brons, ihopfällt ca 30x15, utfällt 30x30 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 2

Schackspel

Budhistorik (16 bud)
3374787
1 400
3368557
1 300
3374786
3368557
3366017

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.