Matbord

473784

MATBORD, mahogny, 1900-tal, 2 iläggsskivor vardera ca 60, höjd ca 75, diameter 126 cm

Omarbeted med äldre delar, blekt, slitage, eniläggskiva senare

Möbler, Matbord

Rum 21

Matbord

Budhistorik (2 bud)

3369961
3363572

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.