Skrivbyrå med vitrindel

473763

SKRIVBYRÅ, med vitrinöverdel, 1800-talets första hälft, England, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, höjd ca 215, 108x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Inredning saknar enstaka dragknoppar, nyckelbussning saknas, lagningar, sprickor, skador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 17

Skrivbyrå med vitrindel

Budhistorik (7 bud)
3379061
2 600
3377638
2 400
3379059
2 400
3377638
3374244

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 311 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.