Skrivbyrå med vitrindel

473763

SKRIVBYRÅ, med vitrinöverdel, 1800-talets första hälft, England, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, höjd ca 215, 108x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Inredning saknar enstaka dragknoppar, nyckelbussning saknas, lagningar, sprickor, skador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 17

Skrivbyrå med vitrindel

Budhistorik (7 bud)
3379061
2 600
3377638
2 400
3379059
2 400
3377638
3374244

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer