Peter Dahl färglitografi sommar

473761

PETER DAHL (född 1934): "Afton i parken", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm

Oramad

Konst, Grafik, Specialauktion

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (18 bud)
3378865
1 600
3378009
3378009
1 300
3378198
3378009

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.