Peter Dahl färglitografi sommar

473761

PETER DAHL (född 1934): "Afton i parken", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm

Oramad

Konst, Grafik, Specialauktion

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (18 bud)
3378865
1 600
3378009
3378009
1 300
3378198
3378009

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer