Madeleine Pyk färglitografi

473760

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen mot gul bakgrund, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 75x52 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (19 bud)
3379149
3379138
3379023
3378769
950
3379022
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.