Soffbord med glasskiva

473758

SOFFBORD med infälld glasskiva, 1900-talets andra hälft, bok, höjd ca 45, diameter ca 100 cm

Ytskador, fläckar

Möbler, Soffor

Rum 21

Soffbord med glasskiva

Budhistorik (25 bud)
3379049
1 800
3379045
1 700
3379034
1 600
3379036
1 600
3379034

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer