Soffbord med glasskiva

473758

SOFFBORD med infälld glasskiva, 1900-talets andra hälft, bok, höjd ca 45, diameter ca 100 cm

Ytskador, fläckar

Möbler, Soffor

Rum 21

Soffbord med glasskiva

Budhistorik (25 bud)
3379049
1 800
3379045
1 700
3379034
1 600
3379036
1 600
3379034

Slutpris SEK:
1 800
182 EUR, 216 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.