Anders Bruno Liljefors vas

473757

VAS, Anders Bruno Liljefors, omkring 1900-talets mitt, signerad ABL med Gustafsbergs studiohand, stengods, höjd ca 21 cm

Keramik/Porslin

Anders Bruno Liljefors vas

Budhistorik (5 bud)
3378857
3378454
3374415
3371782
3369091

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer