Anders Bruno Liljefors vas

473757

VAS, Anders Bruno Liljefors, omkring 1900-talets mitt, signerad ABL med Gustafsbergs studiohand, stengods, höjd ca 21 cm

Keramik/Porslin

Anders Bruno Liljefors vas

Budhistorik (5 bud)
3378857
3378454
3374415
3371782
3369091

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.