Aldo Tura barvagn sommar

473756

ALDO TURA, serveringsvagn, Italien 1950-60-tal, klädd i getskinn, ställning i gulmetall, diameter ca 53, höjd 61 cm

Slitage, mindre ytskador

Möbler, Övriga möbler, Design, Specialauktion

Rum 5

Aldo Tura barvagn sommar

Budhistorik (6 bud)
3378500
3 200
3378215
1 400
3378135
3376095
3373087

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer