Kework Zabounian blandteknik

473755

KEWORK ZABOUNIAN (samtida): Badande kvinnor, signerad och daterad Kewórk Zabounian -85, blandteknik på papper, 99x115 cm

Rum 9

Kework Zabounian blandteknik
Budhistorik (11 bud)
3375140
3374178
750
3374160
700
3374028
650
3367722
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer