Kework Zabounian blandteknik

473755

KEWORK ZABOUNIAN (samtida): Badande kvinnor, signerad och daterad Kewórk Zabounian -85, blandteknik på papper, 99x115 cm

Rum 9

Kework Zabounian blandteknik
Budhistorik (11 bud)
3375140
3374178
750
3374160
700
3374028
650
3367722
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.