Antoni Tapies färgetsning

473754

ANTONI TAPIES (1923-2012): "Grafisme sobre paper", signerad Tapies, färgetsning, HC, bladmått, 58x76 cm

gulnad

Antoni Tapies färgetsning
Budhistorik (7 bud)
3374795
3 600
3372170
3 400
3372170
3369574
3365472

Slutpris SEK:
3 600
353 EUR, 392 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.