Oljemålning med landskap

473751

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, flicka i klipplandskap, olja på duk, otydligt signerad och daterad 25, 33x42 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 23

Oljemålning med landskap

Budhistorik (2 bud)

3374974
3365558

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.